NUXE Crème Prodigieuse® Boost

Perşembe, Aralık 05, 2019

DAHA GENÇ GÖRÜNÜMLÜ BİR CİLT İÇİN YENİ NESİL ÇOKLU DÜZELTİCİ CİLT BAKIMI: Crème Prodigieuse® Boost

NUXE CREME PRODİGİEUSE BOOST

NUXE, kadınları yepyeni bir tensel deneyime davet ediyor: Tazelikle kucaklaşan, cilt tarafından göz açıp kapayıncaya kadar emilen bir doku. Tüm koleksiyon NUXE’ün imzası niteliğindeki koku öğelerini yeniden yorumluyor: Portakal çiçeği, manolya ve vanilya notaları, yasemin çiçeği, pembe liçi ve beyaz odun notalarıyla dans ediyor.

Koleksiyon görsellerine https://we.tl/t-KOeMvfUEdV linkinden ulaşabilirsiniz.

Crème Prodigieuse®Boost 25-39 yaş aralığında maruz kalınan stres, yorgunluk gibi yoğun bir hayat tarzının ve şehir yaşamının getirdiği dış etkenlerin zararlarına karşı çok amaçlı bir düzeltici etki sunuyor. Bir günü 48 saatmiş gibi yaşayan kadınlar, tüm gün koşturma içinde hayatın her anının tadını çıkarmak istiyorlar. Bu yoğunlukta ciltleri her gün yüksek strese, uykusuzluğa, şehir yaşamının kirliliğine ve farklı radyasyon düzeyleriyle karşı karşıya kalıyor. Oksidatif stresin, hücresel stresin ve kollajen hasarının saldırısı altındaki cilt ise, adeta patlamaya hazır bir bomba haline geliyor.

NUXE Yasemin çiçeğinin Aynısefa çiçeği ve hücresel şeker molekülleriyle birleştiği anti- oksidan formüllü Crème Prodigieuse®Boost ile hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. Bu formül ile koşturmalı hayat tarzının hücre düzeyindeki yansımalarına karşı cildin kendi mekanizmaları harekete geçiriliyor. Tazelik, ışıltı ve gençlik parmaklarınızın ucunda!

Crème Prodigieuse® Boost serisinin formülünde anti-oksidan flavonoller açısından zengin Yasemin çiçeği, kollajen sentezlenmesini hızlandıran yüksek düzeyde aktif molekül bileşenine sahip Aynısefa çiçeği ve hücre yenilenmesini destekleyen Riboz (hücresel şeker) bulunuyor.

Ailenin en yenisi: Crème Prodigieuse® Boost Blur – 5 Etkili Pürüzsüzleştirici Baz

Anında mükemmel bir görünüm sunan yeni güzellik rutininiz
Şehir hayatının ve yoğun temponun cilde olumsuz etkilerini tek bir adımda geriye sarın: Renksiz ve pürüzsüzleştirici özelliğe sahip bu çok amaçlı ürün "makyajsız görünüm" trendi tutkunları için çıplak cilt hissi yaratırken, makyajdan vazgeçemeyenler için ise mükemmel bir ten makyajı bazı işlevi görüyor. Sonuç mu? Sadece 15 saniyede kusursuz bir cilt.

5 Etkili Pürüzsüzleştirici Baz
Yenilikçi formülüyle şehir hayatının ve yoğun temponun cilde 5 olumsuz etkisiyle savaşır.

Yaşlanmanın ilk izleri
Yorgunluk izleri
Mat bir cilt
Ton eşitsizliği
Parlama

Doğal bir şekilde cildinizi destekleyecek bir yaşlanma karşıtı teknoloji
Çok yönlü düzeltici Active Complex, cildinizin hızlı yaşam tarzının ve şehirdeki hava kirliliğinin bırakacağı izlerden korunmasına ve mevcut izleri geri sarmaya yardımcı olur.
Cildin mekanizmasını harekete geçiren üç doğal kökenli aktif içeriği bir araya getirir:

Favonoller açısından zengin Yasemin Çiçeği Özü cildin anti-oksidan korumasını harekete geçirir.

Kalendula Çiçeği kolajen sentezini artırır ve ilk çizgilerin ortaya çıkmasını önler.

Riboz, doğal hücre şekeri, hücresel aktiviteyi harekete geçirir ve cildin sıkılaşmasını sağlayan protein sentezine yardımcı olur.

Doğal içeriklere sahip mükemmeleştirici etkili doku
NUXE R&D Laboratuvarları pigment içermeyen, cilt ile dost bir ürünle kusursuz bir ten görünümüne ulaşma hayalini %77’nin üzerinde doğal özlü içeriğe sahip formül ile gerçekleştirdi. Bu başarının sırrı ise sebum fazlasını emerek cildi matlaştıran Natürel Silica Pudra ve eriyerek cilde nüfuz etmesini sağlayan Biomimetik Botanik Yağ'da gizli (içeriğindeki skualen zeytin yağından elde ediliyor). Bu pürüzsüzleştirici bazın cildin dengesini koruduğu klinik olarak onaylandı. Ayrıca komedojenik değil ve asla maske efekti yaratmaz. Doğal “çıplak cilt” bitişli makyajsız muhteşem bir cilt sunar.


Crème Prodigieuse ® Boost serisi:


Blur 5 Etkili Pürüzsüzleştirici Baz: Yaşlanmanın ilk izlerini, yorgunluk izlerini, ton eşitsizliğini ve parlamayı düzeltir. Doğal “çıplak cilt” bitişli makyajsız muhteşem bir cilt sunar.
Fiyat: 200 TL

Enerji Veren Onarıcı Konsantrasyon: Cildinizi gündüz ve gece bakıma hazırlamak için ideal bir baz özelliği taşıyan bu serum, Koreli likit kozmetik ürünlerden esinlenen devrim niteliğinde dokusuyla dikkat çekiyor. Formülünde 2 tür hyalüronik asidi bir araya getiren ürün hem nemlendiriyor hem de görünür bir pürüzsüzlük sağlıyor. İçeriğindeki C vitamini ise cildin parlaklığını artırıyor.
Fiyat: 180 TL

Çoklu Düzeltici Jel Krem ve Çoklu Düzeltici İpeksi Krem: Yasemin çiçeğinin anti-oksidan bileşimini doğal hyalüronik asidin pürüzsüzleştirici etkisiyle birleştiren bu günlük kullanıma yönelik krem, taze ve ışıltılı bir cilt sağlarken diğer taraftan da ilk yaşlanma etkilerine savaş açıyor. 2 farklı dokusuyla her cilt tipine uygun bir ürün alternatifi sunuyor.
Fiyat: ikisi de 195 TL

Çoklu Düzeltici Jel Göz Balsamı: Nazik, ultra tazeleyici formülüyle jel formdaki ürün, içeriğindeki botanik kafein ekstresiyle göz çevresindeki koyu renk halkaları ve şişlikleri hedefliyor, uykusuz bir gecenin izlerini göz çevresinden tek dokunuşla siliyor. Formülde yer alan fındık yağı ise, bu hassas bölgeyi hafif yapısıyla güçlendiriyor.
Fiyat: 180 TL

Çoklu Düzeltici Gece Balsamı: Makademya yağı ile zenginleştirilen, zengin formülüyle cilt gece boyunca kendini yeniliyor. Yasemin çiçeği anti-oksidan bileşimi cildin mekanizmalarını harekete geçirirken Hint İnciri hücre yenilenmesini güçlendiriyor. Sonuç mu? Sabah uyandığınızda ışıltılı, pürüzsüz bir cilt.
Fiyat: 195 TL

*Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Merhaba.Siteniz oldukça hoş ve takip ettiklerim arasında.Zaman ayırıp yeni açtığım bloguma göz atıp takip ederseniz memnun olurum.Sağlıcakla Kalın.

    YanıtlaSil
  2. Merhaba. Blogunuz oldukça dolu ve yararlı bilgiler barındırıyor.Emeğinize Sağlık.Eğer zaman ayırmak isterseniz,yeni açtığım bloga göz atıp takip ederseniz beni oldukça mutlu edersiniz.Sağlıcakla Kalın.

    https://hepfragmanizle.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben