AVON TRUE 5 IN ONE LASH GENIUS MASKARA İNCELEMESİ

Pazar, Ocak 19, 2020

AVON TRUE 5 IN ONE LASH GENIUS MASKARA GÜZELLİK BLOGU
Avon True 5 In One Lash Genius Maskara Yorumu
Son aylarda Avon Beauty Club kutularıyla denemediğim birçok maskarayı deneme şansı elde ettim. Oldum olası Avon' un çoğu maskarasını beğenmiş biri olarak Avon True 5 In One Lash Genius Maskara 'yı da beğenecek miyim?

AVON TRUE 5 IN ONE LASH GENIUS RİMEL

Maskaranın ilk dikkatimi çeken şık, gold ambalajı. Bazı markaların rujlarını, maskaralarını vs çantaya atıp çıktığın zaman üstünün kısa sürede silinmesi sinirinizi bozuyor mu? Defalarca çantama oraya, buraya atmama rağmen sanki yeniymiş gibi ambalajdaki yazıların silinmemesi ile benden + puanı kaptı. Altın tonlarındaki, klasik ambalajı ile makyaj masamın ayrılmazlarından oldu.

Ambalajı geçip yavaştan fırçaya doğru gelmeden önce kısaca vaadlerini söyleyeyim; Hacim, uzunluk, belirgin, kalkık ve simsiyah kirpikler için arayıştaysanız Avon' un vaadleri bu şekilde.

lash genius maskara deneyenler, avon maskaraları, siyah kirpikler, hacimli kirpikler, ucuz maskara, ucuz rimel önerisi
Avon True 5 In One Lash Genius Maskara Fırçası
Yeni açılan maskaların bazılarında değişik, hazmetmesi zor bir koku olabiliyor. Bunda öyle bir koku almadım. Fırçaya gelecek olursak, en sevdiğim plastik fırça.  Yoğun olmayan bir yapıya sahip olduğu için bulaşma yapmadan uygulaması oldukça kolay oldu. 1 ayı geçti halen aynı rahatlıkta kullanabiliyorum. 
ucuz rimel önerisi, uygun fiyatlı maskara önerileri, avon maskara önerileri
Avon Lash Genius Maskarayı uygulamadan önce kirpiklerim
Akıllı plastik fırçası sayesinde kirpikleri güzel kavrıyor. Akıllı fırça nedir diye düşünecekler olacaktır. Dipten yukarı doğru, hafif,  düz olmayan, sert, uzun kısa silikon fırça formu ile uzun ve hacimli kirpikler elde edebiliyorsunuz. Fırçası uç kısmındaki minik kısım ile hem gözün iç kısmında kalan kısa kirpiklere hem de alt kirpiklere rahatlıkla uygulama yapmak mümkün. Dolayısı ile tek kat uygulamada bile kalkık, simsiyah kirpikler elde edebiliyorsunuz. İkinci katta ise topaklanmadan, tek tek ayrılmış, lifting etkili kirpikler elde etmeniz mümkün. Fakat uygulama katları arasında uzun süre bırakmamanızı tavsiye ederim. Hızlı kuruduğu için bu kez topaklanmaya, kirpiklerin yapışmasına sebep olabilirsiniz. Bu tip görüntüyü sevenlerde var biliyorum, hoşlanmadığım için ben hızlı bir uygulamayı tercih ediyorum.
UYGUN FİYATLI MASKARA ÖNERİSİ
Avon 5 In One Lash Genius Maskara'yı 2 kat uyguladığımda kirpiklerim
Suya dayanıklı olmayan bir maskara olsa bile gün içinde akma yapmıyor, yine dökülme gibi problemlerde yaratmıyor. Çeşit çeşit makyaj temizleme suları ile rahatlıkla temizleyebiliyorum. Yağ bazlı olan temizleyiciler ile misel sulara göre tabi ki daha da kolay temizleniyor.
AVON TRUE 5 IN ONE LASH GENIUS MASKARA UYGULAMASI
3 kat maskara uygulanmış kirpiklerimin görüntüsü
Ergonomik olan ambalajı, ıslak olmayan formu, fırça yapısı, ağırlık yapmaması, kirpiklerin düşmemesi, akma, dökülme ve topaklanma yapmaması, kolay temizlenmesi ile benden geçer not aldı. Ayrıca tek katta rahatlıkla günlük kullanıma uygun iken ikinci katta pahalı maskaralara aşık atıyor. Fırçası biraz tombik olduğu için küçük gözlü olan kişilerin sürerken dikkatli olmasında fayda var. Kullanırken herhangi bir sorun yaşamadığım için rahatlıkla öneriyorum.


Ürün 10 mL ve açıldıktan sonra 3 ay boyunca kullanılabiliyor. Siyah, kahverengi ve lacivert olmak üzere üç farklı rengini kataloglarda bulabilirsiniz. Kahverengi olan maskarayı da sipariş etmeyi planlıyorum.  Fiyatı 54 TL olan maskara şu an indirimli olarak 30 TL 'ye satılmakta. Fiyat performans olarak başarılı bu ürünle beni tanıştırdıkları için teşekkür ederim. Avon maskaralarını denemeyi ve kullanmayı seviyor musunuz? Favoriniz olan bir ürün var mı?

Sevgiler,

İlke.

Maskara PR kutusundan çıktı, görüşlerim tamamen bana ait ve objektiftir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Benim vazgeçilmez maskaralarımdan oldu bile 😊

    YanıtlaSil
  2. Fırçasını çok beğendim bu maskaranın. Çok güzel kavrıyor kirpikleri.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben