BKMKİTAP.COM ALIŞVERİŞİM - 1

Salı, Ocak 28, 2020


bkmkitap, kitap alışverişi, kitap blogu, kitap,

1 haftalık tatilim sırasında okumak için bkmkitap.com sitesinden kitap alışverişi yaptım. Açıkcası bu siteyi daha önce hiç denemedim. Birkaç kez mail almıştım ama denememiştim. Neyse bildiğim tüm siteleri kullanıp birkaç kitap listesi yaptım. Çoğunda kargo alt limiti çok yüksekti. Böyle olunca birde buraya bakayım dedim. Uygulama üzerinden alışveriş yapanlara kargo ücretsizdi. Fırsat bu fırsat seçtiğim kitapların fiyatı da ucuzken, birkaç kitap daha seçip siparişimi tamamladım.

kitap blogu, kitap incelemesi, kitap yorumu, bkmkitap kullananlar

Stefan Zweig uzun zamandır listemde olan yazarlardan biri. Yazar ayı yaparak ayı tamamlamayı düşündüm fakat yazarın dilinden sıkılabileceğimi düşündüğüm için SATRANÇ adlı kitabını okuyarak başlamayı tercih ettim. Normal fiyatı 7 TL olan kitabı 4.48 TL 'ye aldım. Kitabın çevrisinde Türkiye İş Bankası Kültür Yayınlarını tercih ettim.

Françoise Heritier adlı yazarın YAŞIYORUM DEMEK İÇİN kitabı ise sitede kaybolmuşken karşıma çıktı. Listemde yoktu fakat sitedeki yorumlarda güzel olduğu için sepetime ekledim. Kitap Epsilon Yayıncılık tarafından basılmış ve indirimli fiyatı 3 TL gibi oldukça komik.

kitap blogu, kitap alışverişi

French Oje ise Okuyan Us sayesinde kitaplarının hayatlarımıza girdiği yazarlardan biri. Dex Pub 'tan son çıkarttığı BİR ÖLÜM VE BİRKAÇ SKANDAL aslı kitabıda çok merak ediyordum. 25 TL satış fiyatı olan bu kitabı 18,87 TL 'ye aldım. İkizim okumak için bu kitabı seçti bile! 

Peng Shepherd ise kitabı çıktığı ülkelerde çok satanlar listesinden uzun zaman inmemiş. Okuyucu yorumlarına göz gezdirdiğinizde bu kitabı okumalıyım diyerek hemen sepete atıyorsunuz. Ephesus yayınlarının bu tip kitapları güzel oluyor o nedenle THE BOOK OF M kitabını büyük bir merak ve heyecan ile sepetime ekledim.  39 TL raf fiyatı olan kitap sitede 25,35 TL 'ye inmişti.
puccito, pucca günlük serisi, pucca günlük 7 kitabı
Son olarak daha önce PUCCA GÜNLÜK serisinden okuduklarımı kitap incelemesi şeklinde yazmıştım.  İzmir' den gelen ikizim PUCCA GÜNLÜK 7 - PEKİ YA ŞİMDİ? kitabını alıp getirmiş. Dolayısıyla bu ayın okumalarından biride indigo yayınlarından olacak.

bkmkitap, bkmkitap.com uygulaması güvenilir mi, çok satan kitaplar

Bkmkitap alışverişim 52 TL tuttu ve kargo ücreti ödemedim. 21 Ocak gecesi verdiğim sipariş, 27 Ocak günü PTT Kargo ile teslim edildi. Kargo içerisinde garanti belgesinin çıkması çok hoştu. Kitapları okuduktan sonra yine blogumda sizler için yorumlayacağım. Siz daha önce uygulamadan veya web sitelerinden alışveriş yapmış mıydınız? Kitap alışverişi yaparken nelere dikkat ediyorsunuz? 

Okumalı günler dilerim!

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. Şu sıralar elimde birkaç kitabı bulunan Stefan Zweig'i okumaya daldım. Satranç kitabi da fiyat olarak baya uygunmuş. Ben de bi bakayım. Teşekkürler..

    YanıtlaSil
  2. Yaşıyorum demek ıcın adlı kıtabının yorumunu merak edıyorum kuzu, iyi okumalar :*

    YanıtlaSil
  3. Kitaba verilen para en doğru alışveriş bence..

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben