KOZMELA BİODER ALIŞVERİŞİ

Perşembe, Ocak 30, 2020

kozmela, bioder, biocure tüy azaltıcı kür kullananlar, lazer epilasyon, tüy azaltmak
BIODER BIO EPILATION - BIOCURE TÜY AZALTICI KÜR

Sıklıkla alışveriş yaptığım dermokozmetik eczane sitelerinden birisi kozmela.com Daha önceki alışveriş yazılarımı okumak isterseniz; Kozmela #1 ve Kozmela #2 'ye tıklayarak güzellik blogumda yazdıklarımı ulaşabilirsiniz. Daha önce 2 ya da 3 kür bitirdiğim karınca yumurtası yağından eski instagram hesabımda bahsetmiştim. Bir ara bulamaz olmuştum şimdi yeni versiyonu ile karşılaşınca yedekli bir şekilde aldım :) Özellikle kullanım talimatına uyarsanız 3 ayda etkisini görüyorsunuz. İlk kürlerimi bacak altında denemiştim ve bacağımda seyrelmeler, incelme ve hatta boşluklar oluştu. Şimdi bulmuşken üst bacakta hatta lazer epilasyon sonrası kollarımda da denemek istiyorum. Yüz için olanını yüzüme lazer yaptırırken birlikte kullanıp 1 kutuyu o şekilde bitirmiştim. Yine etkisi olduğunu gözlemlemiştim. Eğer yeni seri böyle etkili olursa yıllık depomu yapar, yazıyla size duyururum :D Tester olarak nem maskesi almayı düşündüğüm için notla birlikte tester varsa rica etmiştim ama duş jeli testerı çıktı :D Pamukta 4 TL gibi uygun bir fiyata görünce atıverdim sepete. 

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür - Vücut için olanının tanesini 59.90 TL 'ye aldım. Alışverişim toplam 124 TL tuttu. 24 saat olmadan kargomun teslim edilmesine mutlu oldum. Açıkcası uzun zamandır hiçbir online alışverişim bu kadar hızlı ve sorunsuz gerçekleşmemişti. Kozmela 'dan alışveriş yapanlar var mı? Online dermokozmetik alışverişi yaparken öncelikleriniz neler ?

Güzel günler!

İlke.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Bioder ilk çıktığında kullanmıştım tüz azaltıcı serumunu ama işe yaramamıştı. Yenilenen serum nasıl etki edecek merak ediyorum.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben