HİJYEN SİLAHLARIM - BİTENLER 11

Cumartesi, Şubat 01, 2020

temiz ürünleri bitenler, temizliksever, temizlik ürünleri deneyenler, temizevim

Uzun zamandır blogta hijyen silahlarım yazı dizisine yazı eklemediğimi farkettim. Geri dönüşüme gitmek için evde bir şeyler birikmişken kısaca haklarında konuşalım dedim. Almak isteyenlere fikir olursa ne mutlu;

SIR - Yağ Çözücü: Aslında beklentimi yüksek tutmadım. Fakat oldukça beğendiğim bir ürün oldu. Kızartma sonrası şipşak temizlik sağlıyor. Denk gelirsem tekrar alırım.

FİNİSH - Hepsi 1 Arada Jel Konsantre Bulaşık Makinası İlacı: Eski evimde eve ait Simens 'ın bulaşık makinası vardı. Kendi makinamı kullanamadım ama benden önceki kiracının hor kullanmasından mıdır üründen midir bilmiyorum bulaşıklardan pek verim alamadım. Şimdi farklı bir ürün kullanıyorum ama ilerleyen zamanlarda kendi makinama geçmişken yine şans verebilirim.

ABC - Parfumia Sensitive Yumuşatıcı: Elimde açılmamış 3 kutu daha var. A101'e geldiğinde 9 TL gibi bir fiyata satılmıştı. Bu dönemde böyle uygun fiyata yumuşatıcı bulunca iki tane alayım derken eşim bir iki tane daha sepete atmıştı :D Neyse bence başarılı bir ürün fakat ben biraz daha çiçek tarzı kokulara alışığım onun dışında yumuşatması hiç fena değil.

High Genic - Fırçalı Leke Çıkarıcı: İlk çıktığı zaman A101 'de direk tükenmişti. Bulamayınca kayınbabamlara sizin orada varsa alır mısınız denemek için demiştim. Alırken 5 tane birden alıp getirmişler. Gene stokluyuz yani. Ürünü oldukça beğendim, yeni oluşan lekede başarılı. Fakat eski lekeler için bir etkisi olduğunu söyleyemem. Başıma gelen ufak tefek şeylerde işe yaradı. Deneyenler var mı?

Flink & Sauber - Islak Yer Bezi Narenciye Kokulu: Mop 'a takıp anında temizlik yapabiliyorum. Kiri, pisliği, döküntüyü anında alabiliyorsunuz. Genellikle %50 indirim ile 3-4 TL 'ye geliyor. Her indirimde alıyorum, tavsiye ederim.

Actisoft - Sıvı Çamaşır Deterjanı Renkliler: Birkaç gün önce marketteyken hem beyaz hem renkliler için edindim. 1 kullanımlık üründü. Herhangi bir renk solmasına vs sebep olmadı. Belki günlük kıyafetlerde denemek adına bir deneyebilirim. Ürün FİLE MARKETlerde satılıyor, ilk defa denk geldim.

Ocak ayında bitenler hijyen ürünleri bu şekildeydi. Ortak denediğimiz ürünler var mıydı? Aynı ürün türleri için sizleriniz favorileri neler? 

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

  1. Bulaşıklar için yaklaşık bir aydır Green Clean tablet kullanıyorm. Hem doğal bir deterjan hem de temiz yıkıyor.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben