Aloe Vera Özlü Sebamed Deo İle Cİlde Sağlık ve Tazelİk

Perşembe, Nisan 09, 2020

alüminyumsuz deodorantlar, sebamed deo kullananlar


Klinik ve dermatolojik olarak test edilen Sebamed Deo, 5.5'lik pH değeri ile cildin doğal koruyucu örtüsüne zarar vermeden ter kokusunu önlerken cildi tazeleyip aynı zamanda nemlendiriyor.

İster evde olun ister dışarıda, terlemeye devam ediyoruz. Son derece sağlıklı ve doğal bir durum olan terleme kimi zaman ortaya çıkan koku nedeniyle hepimize rahatsızlık veriyor. Sebamed uzmanlığıyla geliştirilen Sebamed Deo, ter kokusuna etkili ve sağlıklı bir çözüm sunarken aloe vera ile tazelenmenizi de sağlıyor.

Alüminyum tuzu, alkol, koruyucu ve boya içermeyen Sebamed Aerosol Deodorant, terlemeye engel olmadan ter kokusuna karşı etkin koruma sağlayarak uzun süreli tazelik veriyor, cildi nemlendiriyor. 5.5'lik pH değeri cildin doğal koruyucu  bariyerini destekleyen Sebamed Aerosol Deodorant, ter kokusuna yol açan bakterilerin çoğalmasının önüne geçiyor. Ancak bunu yaparken ter bezlerinin fizyolojik işlevini engel olmadığı için sağlınızdan ödün vermenize gerek kalmıyor. Etkinliği ve cilde uyumu klinik olarak test edilen Sebamed Aerosol Deodorant, Fresh ve Hassas Balsam olmak üzere iki seçeneği bulunuyor.

*Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben