FARMASİ MAKE UP TIME LOCKER FİXER SPREY - MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY

Çarşamba, Nisan 22, 2020

FARMASİ MAKE UP TIME LOCKER FİXER SPREY - MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY

Kimi makyajının daha uzun ömürlü olması, kimi pudra pudra görüntüyü engellemek için, kimi de telefon ekranına makyajı geçmesin diye makyaj sabitleyici sprey kullanmayı tercih ediyor. Bir sebepten  dolayı son yıllarda make up fixer spreyler hayatımıza girdi. Eğer sizde tanıştıysanız, muhtemelen vazgeçilmez makyaj ürünleriniz arasında herhangi bir markaya ait  makyaj spreyi vardır. Bugün güzellik blogumun konuğu Farmasi Make up Time Locker Makyaj Sabitleyici Sprey.

Denediğim tüm sabitleyici spreyleri ya makyaj süngerimi ıslatıp ya da direk makyaj sonunda belli bir uzaklıktan püskürterek denedim. Her iki uygulamada da makyajım daha pürüzsüz ve homojen şekildeydi. Özellikle benim gibi pudra pudra görüntüyü sevmiyorsanız, elinizin altında bulundurmanızda fayda var.
FARMASİ MAKE UP TIME LOCKER FİXER SPREY - MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY KULLANIMI

Ürün ile ilgili görüşlerim:

-  İçeriğinde aloe vera nedeniyle olsa gerek listenin 3. sırasındaki alkol denat cildinizin kurumasına sebep olmuyor. 
- Maksimum 5-10 dk içerisinde sabitleniyor ve makyajımın gün sonuna kadar oynamadan kalmasını sağlıyor.  Özellikle allığım vs gün sonunda aynı kalıyor. Telefonuma ten ürünü geçişi neredeyse yok.
- Cildime herhangi bir renk vermediği, transparan olduğu için makyajda bozulmaya ( çatlama, parçalanma vs ) sebep olmuyor. 
- Kolumu açabildiğim kadar uzaktan ( ürün arkasında 30cm uzaklık belirtmiş ) cildime birkaç fıs sıkmam yeterli. Rahatsız edici kokusu olmadığı gibi tenimde de herhangi bir gerginlik ya da yapış yapış bir his yaratmıyor. 
-Cildimin çabuk yağlanmasını engelliyor, ten ürünlerinde birikmeyi azaltıyor, canlı ve parlak bir görüntü sağlıyor.
FARMASİ MAKE UP TIME LOCKER FİXER SPREY - MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY İÇERİK

Sprey şişe oldukça ergonomik, püskürtme mekanizması eşit bir şekilde ürünün dağılmasını sağlıyor. Ürün tüm cilt tiplerine uygun,  115 ml ve oldukça bereketli sanırım 2 aydan uzun bir süre yanımda taşıdım. Ürünle ilgili hiçbir olumsuzluk yaşamadım, yakınlarınızdaki bir temsilciden ya da online olarak birçok satış kanalından ulaşmanız mümkün. Halen fiyatı aynı mı bilemiyorum fakat en son 15 TL'ye bulup almıştım.

Bozulmayan makyajlara!

Sevgiler,

İlke.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

 1. Makyaj sabitleyici bazen gerçek anlamda kurtarıcı olabiliyor. Daha önce Farmasi ürünleri hiç kullanmadım ama son zamanlarda kullananlardan sürekli olumlu sözler duyuyorum. Siz de Make up Time Locker Makyaj Sabitleyici Sprey hakkında çok güzel şeyler söylemişsiniz. Bu ürünü deneyeceğim.
  Teşekkürler tanıtım için :)

  YanıtlaSil
 2. Farmasi makyaj sabitleyici spreyi ya da bu tarz bir ürünü kullanmadım, ama yazdıklarınızdan sonra hemen bir tane edinmem gerektiğini düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Bir dönem severek kullanmıştım canım, fiyat performans açısından harika :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben