AVON FULLSPEED VIRTUAL ADRENALINE EDT - ERKEK PARFÜMÜ İNCELEMESİ

Cumartesi, Mayıs 16, 2020

avon fullspeed virtual adrenaline erkek parfümü kullananlar

Hayatı limitsiz yaşa! şeklinde sloganı olan AVON Fullspeed serisine ait yeni bir erkek parfümünden bahsetmeye geldim: Virtual Adrenaline Babalar günü için hediye önerisi arayanlar varsa bu önerim hem uygun fiyatlı hem de yazın kullanmaya uygun bir erkek parfümü!

Öğrencilik zamanında eşim Fullspeed' i beğenerek kullanmıştı. O nedenle geçen yaz yeni çıkan Avon Fullspeed Nitro Edt 'yi  ( Okumak için ismine tıklayın.) denemesi için almıştım. Hatta blogta yazısını yazdığım parfümünde yine koku notaları çok azdı. Bu nedenle anlatması sanırım kolay olacak :)

Fullspeed Virtual Adrenaline, sıkar sıkmaz enerjik ve yüksek bir koku ile sizi karşılıyor. Eşim kokunun kendisine denizi hatırlattığını söylüyor. Kendisi ile hemfikir olmak dışında ekleyeceklerimde var. Ege veya Akdeniz' de  bir çamlık kenarında denizden çıkıp oturmuşum da kokuyu içime çekiyorum. Virtual Adrenaline kokusunun aklıma getirdiği ortam tam da böyle!

İlk sıktığımda odunsu, amberimsi, narenciyeyi hatırlatan, kolonya tarzı bir koku duyumsuyorum. Ardından kokunun tütünle ilgisi olup notalarını incelediğimde;

Odunsu kokular, erkekler için yazın kullanılacak parfümler, fullspeed, avon fullspeed adrenaline

ÜST NOTA: Ambertonik, Operanide
ORTA NOTA: Kehribar
ALT NOTA: Tütün

Avon Fullspeed Virtual Adrenaline dışında Adrenaline, Supersonic, Nitro, Power, Max Turbo ve klasik olmak üzere 6 farklı çeşidi daha var. Şişesi klasik Fullspeed tasarımı ile basit ve kolay tutulan yapıda. Eşimin çok beğendiği bu koku 75 mL boyunda ve şu an katalog fiyatı 69,99  TL . Normal satış fiyatı ise 130 TL olan Virtual Adrenaline EDT, kalıcılığını da düşünürsek fiyat/performans kriterinde oldukça cazip. Babalar günü için hediye arayanlara odunsu ve enerjik kokuları özellikle tütün içeren kokuları sevenlere Fullspeed Virtual Adrenaline' yi öneriyorum.

Güvenli şekilde ve indirimli fiyatı ile Satın almak için Avon Dükkanıma tıklayabilirsiniz.

Mis kokulu günler,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Ben baya sevdim bunun kokusunu:) zaten Avon'un erkek parfümlerinden en sevdiğim Full Speed turuncu olandı..

    YanıtlaSil
  2. Avon'un klasik erkek parfümü. Ferah kokusunu seviyorum ben de :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben