Dermaction Plus Absolute White Serisi Watsons'ta

Salı, Ağustos 04, 2020

watsons dermaction plus ürünleri kullananlar
Dermaction Plus by Watsons en yeni ürünleriyle yalnızca Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!
Tayland’ın en sevilen cilt bakım markalarından Dermaction Plus by Watsons, Absolute White serisi ile ciltteki koyu bölgeleri açarak cilt tonunu dengelemeye ve eşit görünümlü bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.
Dermaction Plus by Watsons’ın tüketicilere sunduğu Absolute White serisinde birbirini tamamlayıcı üç ürün olan Günlük Losyon, Aydınlatıcı Serum ve Göz Serumu yer alıyor. Kompakt tasarıma sahip ürünler kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

Dermaction Plus by Watsons ile aydınlık ve eşit görünümlü bir cilt 

Porcelain Absolute White Günlük Losyon SPF50+, cildi UVA ve UVB ışınlarından korumaya ve renk eşitsizliğini gidermeye yardımcı oluyor. WhiteDermal teknolojisi ile özel olarak formüle edilen ürün cildin homojenliğini ve parlaklığını belirginleştiren doğal öz, C vitamini ve B3 vitaminlerinden oluşuyor. Absolute White serisinde yer alan SR 3D teknolojisi, cildin kurumasını önlemek için nemi cilde hapsederek güçlü bir nemlendirme sunuyor. Actosome Whitenol ise daha parlak ve canlı bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.
Porcelain Absolute White Aydınlatıcı Serum, özel formülüyle cilde daha açık, pürüzsüz ve daha parlak bir görünüm kazandırmaya destek oluyor. İçeriğindeki etkili beyazlatma sağlayan DermapepTM ve cilt tonu eşitsizliğine neden olabilecek UV hasarını önleyici ClearSkinTM sayesinde cildiniz hiç olmadığı kadar aydınlık!
Porcelain Absolute White Göz Serumu, göz çevresindeki koyu alanları beyazlatarak aydınlatmayı hedefliyor. Göz serumunda yer alan EyeSolveTM, göz çevresi torbalarının azaltılmasına yardımcı olurken  göz çevrenizi gençleştirmeye de olanak sağlıyor. A vitamini ise antioksidan etki sağlayarak  göz  çevresindeki hassas cildi nemlendiriyor.
Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

***
Dermaction Plus by Watsons Porcelain Absolute White Günlük Losyon SPF50+: 139,90 TL
Dermaction Plus by Watsons Porcelain Absolute White Aydınlatıcı Serum: 139,90 TL
Dermaction Plus by Watsons Porcelain Absolute White Göz Serumu: 139,90 TL

**Belirtilen fiyatlar Ağustos güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

*Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben