LANCOME LA VİE EST BELLE EDP - ALBERTO SEGO PERFUME

Pazar, Ağustos 30, 2020

 

Alberto Sego Perfume Açık Parfüm Kullananlar

Açık parfüm kullanmaya çok alışık olduğum söylenemez ama kur artışı ile fiyatlar inanılmaz şekilde arttı. Böyle olunca en iyi esansları kullanan açık parfümlere doğru yöneliyor insanlar. Açıkcası bu parfümeriyi denememe sebep olan sizlerden gelen bir blog yorumunu markanın görmesi üzerine gerçekleşti. Alberto Sego Perfume tarafından yollanan Lancome La Vie Est Belle Edp' yi oldukça beğendim. Gelin şimdi detaylara bakalım;

Alberto Sego' nun tüm esansları İsviçre' den geliyormuş. Sentetik, tutunucu, yapay esansları kullanmıyorlar. Çoğu açık parfümde büyük sprey başlık kullanılır. Bunun sebebi ise fazla ürün sıkılmasını sağlayarak, koku kalıcılığını arttırmak aynı zamanda parfümün çabuk bitmesine de sebep olmak. Alberto Sego 'nun sprey başlıkları ise bu durumun tam tersi. 

Alberto Sego Açık Parfüm, Lancome La Vie Est Belle EDP Kullananlar, en iyi açık parfüm

Lancome la vie est belle edp' yi yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Üründe iki veya üç fıs sıkıyorum, girdiğim oda da bu güzel kokan koku kimin diye defalarca soruldu. Akşam eve geçtiğimde eşim parfümün halen koktuğunu ve güzelleştiği bile söylemişti. O nedenle benden geçer not aldı. 

Lancome La Vie Est Belle Edp'  yi ilk sıktığımda  armut ve frenk üzümü ile baymayan bir şeker kokusu alıyorum.  Ardından yasemin, portakal ve kokusu farklı gelen bir çiçeği muhtelemen çok bilmediğim içim kalp notası olan İris' i hissediyorum. Zaman geçtikçe vanilya ve paçuli harmanını hissediyorum. Kalıcılığı tenimde ve kıyafetlerimde farklı oluyor. Kıyafetlerimi çamaşır makinasına atarken bile kokuyu aldığım zamanlar olabiliyor. 

ÜST NOTA: Siyah Frenk Üzümü ve Armut

ORTA NOTA: İris, Yasemin, Portakal Çiçeği

ALT NOTA: Tonka Fasülyesi, Pralin, Vanilya ve Paçuli

Parfüm şişesi oldukça klasik. Sprey başlığı kaliteli, eşit sıkıyor. Kokuda bozulma ve ekşime olmuyor. Üzerine yazdıkları parfümün adı ve kodu hemen silinmiyor. Bunun dışında satın aldığınızda parfüm özel bir marka kutusunda geliyor. Kutu oldukça sağlam ve ürünü özellik şekilde paketlemiş olmalarıda artıları.

Marka ile hoşuma gitmeyen tek şey sitelerinin biraz karışık olmasıydı. Bu düşüncemi de kendilerine ilettim. Ayrıca ürün testerları gelirse alışveriş sırasında bundan faydalanmak çok iyi oluyor. Ürünleri kendi sitelerinden veya whatsapp numaraları üzerinden sipariş edebiliyorsunuz. Herhangi bir sorunuz olursa, Emre Bey hızlı bir şekilde yardımcı oluyor. En iyi açık parfüm markalarından biri olan Alberto Sego Perfume 'nin normal parfüm fiyatları 50 ml boyutu için 77 TL. Sitede 4 parfüm seç 200 TL öde şeklinde bir kampanyada mevcut.

Benim aklımda kendim için denemek istediğim Lancome La Nuit Tresor, Yvest Saint Laurent Black Opium ve Baccarat Rouge 540 eşim için ise Armani Black Code ve Tom Ford Black Orchid var. Yakın zamanda denediklerim olursa kokuları detaylı anlatacağım.

Herkese mis kokulu günler dilerim,

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. Bu parfüm markasını kullanan bir arkadaşımdan da bayağı övgülü sözler duydum. Daha da merak ettim şimdi doğrusu.

    YanıtlaSil
  2. Aslında hiç açık parfüm kullanmış biri değilim veya söyle diyeyim cesaret etmiş biri değilim. Tavsiye etmen beni oldukça meraklandirdi. Ben özellikle kıyafette kalıcı olan kokuları seviyorum.

    YanıtlaSil
  3. Bu blog sayesinde yazıyı okuyup aldım. Kalitesi 10/10

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben