HİJYEN SİLAHLARIM TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - 14

Salı, Aralık 15, 2020

 

Jeden Tag Siyahlar için Sıvı Deterjan

Covid-19 süreci devam ederken hafta sonu karantina zamanlarında haftalık temizliğe daha çok zaman ayırabiliyorum. Haftanın altı günü uzaktan eğitimden çokta fırsat kalmıyor. Bu sene rayına oturduğum yazı düzenimin tekrar bozulmasındaki en büyük faktörlerden birisi de bu. Kimseyi memnun edemesekte bu gidişatta bizde bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyoruz. Bu ay bitirdiğim temizlik ürünlerine bakacak olursak;

SIR BİO BİTKİSEL ÖZLÜ BULAŞIK MAKİNESİ JEL DETERJANI: Seba Kimya bilindik bir kuruluş olduğu için ürünlerini güvenle alıyorum. Son zamanda biliyorsunuz SIR yenilikçi ürünler ile piyasada isminden bahsettirmeye başladı. Birkaç ürün oldukça ilgimi çekmişti, o nedenle satın aldım ve denedim . Bulaşık deterjanını sıvı tercih ediyorsanız buna bir bakmalısınız. Kullanıcı yorumu araştırmadım ama ben çok memnun kaldım. Bulaşıklar temiz ve kokusuz çıkması, tabaklarda aşınma, matlık gibi sorun yaratmaması mutlu etti. Baya uzun sürede bitirdim diyebilirim. Klor, fosfat, paraben bulunmuyor. 1200 mL olan bu ürünü 30 TL civarına almıştım.

JEDEN TAG SIVI DETERJAN - SİYAHLAR İÇİN: Türkiye' ye geldiğini görünce merak etmiştim. Sanırım raflarda ilk Ağustos ayında görüp satın aldığım ürünleri olmuştu. İlerleyen zamanlarda hepsinden tek tek bahsederim. Özellikle siyahları soldurmadan, kumaş yapısını bozmadan temizlemesini sevdim. Bu 37 yıkamalık paketi yanılmıyorsam 10-15 TL civarına almıştım. 

CİF PERFECT POWER OCAK FIRIN MANGAL UZMANI YAĞ ÇÖZÜCÜ SPREY: Valla bu ürünü benden çok eşim sevdi. Mutfakta birlikte iş yaparken ocağa bişey dökülse hemen nerede o güzel şey diyip sıkıp siliyor :D O bitiriyor ben yeniliyorum kızlar :D

Highgenic Yağ Çöz, Pril Parlatıcı

HİGH GENİC FIRIN, OCAK, MANGAL, ASPİRATÖR TEMİZLEYİCİ KÖPÜK: En az CİF kadar başarılı zaten şişe şişe bitenlerde gördüğünüz için bu ürüne alıştınız. Fiyat farkları neredeyse yarı yarıya. O nedenle indirimle yedekliyorum bunu.

PRİL PARLATICI 5X ETKİ: Ürünlerin parlaklığında olumsuz bir durum gözlemlemedim. Hızlı kuruma, su lekesi görmemem beni mutlu ediyor. Kireç ve makina ile ilgili durum için tabi ki net bir şey diyemem. Sonuçta makinanın her yanını göremiyoruz. İhtiyaç duydukça yeniliyoruz.

Yılın hijyen kategorisinde son bitenleri bu şekildeydi. Bu sene favorim oldu dediğiniz bir ürün var mı? Varsa yorumlara muhakkak bırakın, denemediysem kesin bakarım :)

Sevgiler,

İlke.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. cif'in ürünlerinden çok memnunum ben..

    YanıtlaSil
  2. İlk fotoğraftaki 3 ürünü de denemedim, sayende bilgi sahibi oldum. Sır Bio hemen alınacak.
    Diğer iki ürünü denedim. İkisi için de seninle aynı fikirdeyim.
    Teşekkürler bu güzel yazılar için

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben