AVON PRO COLOUR OJE IN 60 SECONDS - Intuative Dark ve Inspiring Rose

Çarşamba, Ocak 06, 2021

 Merhabalar,

Avon Pro Colour Oje Deneyenler

Blogumda oje diye arattığınız zaman Avon Gel Finish Ojeleri, Avon Speed Dry Ojeleri ve Avon Nailart ürünlerini ne kadar sık satın alıp kullandığımı göreceksiniz. Bugünde yeni renklerin seriye katıldığı Avon Pro Colour Oje In 60 Seconds ojelerin Intuative Dark ve Inspiring Rose renklerini güzellik blogumda inceleyelim:

Avon Pro Colour In 60 Seconds Swatches

Ojeler ile ilgili genel fikirlerimi yazıp, sizi renkler ile başbaşa bırakayım hemen:

- Fırça yapısı Avon Ojelerin klasik fırça yapısında. Fotoğraflarken fırçayı oluşturan plastiklerin tam eşit olmadığını gördüm. Fakat fırçası sürerken herhangi bir kusura sebep olmuyor. Uzun yapıda olan fırça rahatlıkla ojeyi sürmenizi hatta taşırmadan işlem yapmanızı kolaylaştırıyor.

Kalıcı ojeler, hızlı kuruyan oje, parlak oje, jel oje

- Oje şişeleride her zamanki klasik şişeler. Bu ojelerde bitirmede hiç sorun yaşamadım. Fırça sonuna kadar ojeyi iyi bir şekilde tüketmenizi sağlıyor. Ojeleri düzgün kapatırsanız, kuruyup çöp olmuyor. Yanlış hatırlamıyorsam açıldıktan sonra 3 seneydi kullanım süresi. Gerçekten o süre boyunca kullanılıyor. 

Avon hızlı kuruyan ojeler, avon oje intuative dark rengi
- Tek katta bile oldukça rahat şekilde kullanılabilir renkler. Intuative Dark rengi, alt tonu mor olan bir renk. İkinci katta siyah oluyor. Tek katta morluğu farketebiliyorsunuz. Inspiring Rose ise tek katta oje şişesinde gördüğünüz rengi veriyor. İkinci katta bence bir tık daha koyu duruyor. 

Avon Pro Colour Oje deneyenler

- İkisi de parlak bitişli. Matlaşmıyor. Gerçekten 60 saniyede kuruyor. Normalde iki kat oje sürmeyi sevmem. Çünkü yatmadan 2-3 saat önce sürmeme rağmen uyandığımda hep yatak izi olur. Bu ojelerde o sorunu yaşamıyorum. Üzerine kurutucu sprey sıkmasamda, koruyucu, kurutucu sürmesemde etkileri ve verdiği yetiyor.

Avon oje kullananlar, hızlı kuruyan ojeler, kalıcı ojeler

- Fotoğrafta tırnağımda gördüğünüz renkler üç gün zarar görmeden tırnaklarımda kaldı. Evdeyiz malum iş güç, daha çabuk bozuluyor. Benim için üç gün ideal bir süre.

-  Fiyatları herhangi bir ojeye göre pahalı gelebilir. Normalde 26 TL. Ben kampanyalı dönemlerinde alıyorum. Şu an herhangi 2'liyi 25 TL' ye alabiliyorsunuz. Bence böyle fiyatları oldukça iyi. Çünkü piyasada oje aldığım çoğu markada oje fiyatları bu civarda. 

- Ürün 10 mL.


Intuative Dark tırnaktaki görünüşü
Avon Pro Colour Oje In 60 Seconds Intuative Dark Oje Kodu 27867


Ev içindeki ışıkta Inspiring Rose' un görünümü

Pencere önündeki ışıkta Inspiring Rose, Oje Renk Kodu:27859

Eğer sizde Avon ojeleri satın alıp denemek isterseniz, Avon Dükkan linkime buraya tıklayabilirsiniz.Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. Avon ojelerin kalıcılığını seviyorum. İndirimde de denk geldikçe alıyorum. Flormar'ın bile en ucuz ojesi 9 lira olmuşsa Avon almak daha mantıklı :)

    YanıtlaSil
  2. 2 renk de çok güzel.. Çekimler harika olmuş :)

    YanıtlaSil
  3. Avonun ojelerini seviyorum özellikle gel serisinden tekrar tekrar almıştım

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben