HİJYEN SİLAHLARIM TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - 16

Pazar, Ekim 03, 2021

Hijyen, temizlik ürünleri, en iyi yağ çözücü, en iyi sirkeli

  Bugün yaşam blogumun bitenler kategorisindeki temizlik ürünlerinden sizlere bahsetmek istediklerim var. Son hijyen silahları yazımı okumak isterseniz renkli yere tıklayarak detaylı okuyabilirsiniz. O yazıda da Jeden Tag, Heitmann ve Incia gibi güzel markaların yeni denediğim ürünlerinden bahsetmiştim. 

Haydi başlayalım;

PRİL Türkiye Serisi - Adana Portakalı : Kokusu gerçekten çok başarılı. Temizlemesini de oldukça başarılı buldum. Çabuk arınıyor olması bazı diğer markaların yerine tercih etme sebebim oldu. Pril Türkiye serisine ait Amasya Elması, Aydın İnciri ve Ege Nanesi' ni de aldım şimdi onlardan biri ile yoluma devam edeceğim. 

CİF Perfect Power Ocak - Fırın - Mangal: Bu son zamanlarda favorimiz haline gelmişti. Uygun bulursam İzmir'e taşınınca hemen alacağım. Şu an İstanbul' daki evi topluyorum, yeni şeyler almak istemiyorum ne kadar az taşınacak ürün olursa o kadar iyi :) 

FİNİSH Parlatıcı: Birkaç yazı önce bahsetmiştim, bittikçe gördükçe tercih ediyorum. Bu kez yerine başka bir ürün aldım bakalım :) Bulaşıklar parlak ve kuru çıkıyor vaadini çok iyi yerine getiriyor diye düşünüyorum, aksini yaşayan yoktur sanırım.

Highgenic Aktif Köpük Fırın - Ocak - Mangal: Cif' ten fiyat olarak hem daha uygun hem gramajı daha büyük. Yanmış bir mangal vs temizlemedim ama fırın ve ocakta yeterli performansı sağladığını düşünüyorum. O nedenle bu da elimin altında zaman zaman yer alıyor.

Ernet Sirkeli Çok Amaçlı Temizlik: Özellikle yer sularında kullanıyorum. Evde kedi olduğu için çamaşır suyu pek tercih etmiyorum. Parkede genelde iz bırakıyor bu hoşuma girmiyor ama fayansta falan sıkıntı yaşamıyorum. Yine toz alırken, masa, sehpa vs temizlerkende severek kullandım. Ürün veganmış. Ekonomik boyu ile de avantajlı. 

Highgenic Sirkelim Lavanta: Mutfakta tezgah masa temizliği için hep elimin altında. Aslında kullanım alanı baya geniş. Yazıyı yazarken farketttim ve neden tüm alanlarda denemedim ki dedim :) Bir sonraki alışverişte daha detaylı kullanıp, yorumlayayım bu ürünü. Highgenic Sirkelim sprey başlıklı vegan bir ürün.

BİND ACTİVİT Makine Temizleyici: Yahu şu küçücük ürün bile dünya para haline gelmiş. Farklı markaları kullanıyorum çoğunlukla ama üçte biri belki dörtte biri fiyatına denk gelince bunu aldım. Temizledi mi evet, memnun kaldım mı evet. Ürün paketinde iki tablet bulunuyor, ikinciyi bu hafta deneyeceğim söyle detaylı kontrol ederim filitreleri. Siz hangi ürünü deniyorsunuz makine temizleyici olarak?

Son zamanlarda bitenler bu şekildeydi. Yeni keşifler için önerilerinizi beklerim. 

Temiz günler !

İlke.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben